Дрон РФ у центрі Львова, пожежа на Сихові та фейкові Duracell | Новини В ТЕМІ | ПравдаТУТ Львів
Російський ударний дрон упав у центрі Львова поблизу пам’ятника Степану Бандері та в історичному ареалі ЮНЕСКО
Пошкоджені житлові будинки, навчальні заклади й пам’ятки архітектури, збитки сягають понад мільйон гривень. Також у випуску — пожежа в багатоповерхівці на Сихові через вибух туристичного газового балончика, отруєння чадним газом, підпільне виробництво підроблених батарейок Duracell, незаконна вирубка лісу на Львівщині та рішення суду щодо водія-рецидивіста. Крім того, документальний фільм «Сліди» про воєнні злочини росіян потрапив до програми Берлінського кінофестивалю. Дивіться повний випуск «Новини В ТЕМІ» з Любов’ю Ступчук.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com
Дивіться також

Ранок на Золочівщині почався з тривоги та потужного удару — ворог атакував інфраструктурний об’єкт, після чого Броди та околиці накрив їдкий дим.

Російські безпілотники атакували пасажирський потяг із майже 300 цивільними.
Рекомендовані

Один з ключових напрямків - перенесення війни на територію Росії

Samsung офіційно представила нове покоління складаних смартфонів — Galaxy Fold8 Ultra, Galaxy Fold8 та Galaxy Flip8.

Під час Чемпіонату світу з футболу 2026 року головним фінансовим тріумфатором став не гравець на полі, а екслегенда англійського футболу Девід Бекхем.
