Новий міст у Львові, історія військового та погодні рекорди — новини Львова | ПравдаТУТ Львів
У випуску новин — будівництво нового мосту на Рясне, який має розвантажити вулицю Шевченка та вирішити проблему заторів.
Також історія військового Національної гвардії, який повернувся на службу з перших днів повномасштабної війни. Крім цього, у Львові укріплюють схил на Личаківській, синоптики пояснюють температурні рекорди березня, а на кордоні затримали чоловіка з незадекларованим брендовим товаром.
Дивіться також

У цьому випуску: продовження арешту підозрюваного у справі Андрія Парубія – Михайла Сєнкова, який проходить і за статтею про держзраду

Львівщина пережила масовану атаку російських БПЛА — у Жовкві зникло світло після удару по критичній інфраструктурі.
Рекомендовані

Один з ключових напрямків - перенесення війни на територію Росії

Samsung офіційно представила нове покоління складаних смартфонів — Galaxy Fold8 Ultra, Galaxy Fold8 та Galaxy Flip8.

Під час Чемпіонату світу з футболу 2026 року головним фінансовим тріумфатором став не гравець на полі, а екслегенда англійського футболу Девід Бекхем.
