Юній львів'янці можуть ампутувати ногу: потрібні кошти на ендопротез (відео)
Діана Радиш ще зовсім юна, та на її долю вже випало безліч випробувань. Змалку дівчину виховувала тітка, бо маму позбавили батьківських прав.
Від мрії навчатися у медичному коледжі Діані довелося відмовитися через невиліковну хворобу очей. Вона повністю втратила зір на ліве око і частково на праве.
А зараз дівчина ще й бореться з остеосаркомою Юінга – раком лівої ноги. Аби врятувати її ногу від ампутації, дівчинці необхідний ендопротез. Та його вартість – 476 тисяч гривень.
Допомогти дівчинці можна, переказавши кошти за реквізитами:
БФ «Крила надії»
IBAN UA 733052990000026005041005761
ЄДРПОУ 35620901
Призначення платежу: на лікування Радиш Діани
Дивіться також
Рекомендовані

Під час воєнного стану не всі українські пенсіонери можуть безперешкодно виїжджати за кордон, адже для колишніх військових, правоохоронців та інших військовозобов’язаних можуть діяти окремі обмеження.

Львів'янка Ксенія Лугиня здобула корону конкурсу Miss Europe Continental Pageant 2026 у Барселоні, обійшовши учасниць із 35 країн. Її виступ став символом сили та гідності української жінки, а сама переможниця наголосила: «Корона йде до України. Я змогла».

Законопроєкт пропонує встановити кримінальну відповідальність за незаконне утримання громадян під час проведення мобілізаційних заходів


