«Форум видавців» у Львові: як минув перший день книжкового ярмарку? (відео)
Львівський «Форум видавців» відчинив свої двері. Протягом 5 днів відвідувачі найбільшого в Україні книжкового фестивалю матимуть змогу ознайомитися із літературними новинками та особисто поспілкуватися з відомими письменниками.
Загалом у програмі 28-го «БукФоруму» 160 подій офлайн та онлайн. Чим дивував перший день книжкового ярмарку?
Також у випуску про таке:
- Дим та кіптява охопили й область: у Східниці горіла котельня. Пожежа виникла в одноповерховій цегляному приміщенні, прибудованому до 3-поверхівого житлового будинку. Жевриво знищило дах котельні та пошкодило частину стіни житлового будинку.
- Прощання з ветераном АТО. В останню путь у Львові провели Івана Маланича, який брав участь у бойових діях на Сході України на початку російсько-української війни.
- Уроки безпеки для школярів. Львівські вогнеборці спільно із поліціянтами навчають дітлахів правил поведінки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Такі пізнавальні уроки відбудуться у всіх районах області.
-
Працівники управлінської компанії «LEV DEVELOPMENT» спільно з ЛКП «Зелений Львів» завершили масштабне розчищення відпочинкової зони
Дивіться також


Як зазначає видання, це завдасть серйозного удару по економіці Росії.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом