Віктор Винник і МЕРІ презентували новий кліп на пісню «Тільки не треба» (відео)

Минулого року Віктор Винник і МЕРІ видали свій ювілейний п’ятий альбом «Снайпери-Амури». Багато треків з нього отримали відеоряд. Залишилось усього кілька пісень, які наразі ще не візуалізовано.

Та цими днями дійшла черга до пісні під назвою «Тільки не треба», і тепер команда готова представити кліп на цю композицію. Робота цікава зокрема і тим, що режисером цього разу виступив сам Віктор Винник. Над відео «Тільки не треба» музиканти разом зі знімальною групою компанії West Art працювали два тижні.

Сюжет кліпу доволі простий: головна героїня прямує на концерт до Віктора і компанії, але врешті-решт не встигає і залишається ні з чим. Віктор Винник зауважив, що ця пісня про надто самовпевнених дівчат, які вважають, що земля обертається навколо них. Але часто результатом такої поведінки стає банальне розчарування.

За настроєм пісня і відео нагадують перші кліпи МЕРІ, які свого часу принесли артистам впізнаваність та популярність.

 239
 
Дивіться також
"Українська пісня" на Арені Львів: фестиваль-концерт зібрав у Львові понад 16 тисяч глядачів (відео) "Українська пісня" на Арені Львів: фестиваль-концерт зібрав у Львові понад 16 тисяч глядачів (відео)
7-годинний музичний марафон. Ювілейна "Українська пісня" зібрала на "Арені Львів" понад 16 тисяч глядачів. Три десятки вітчизняних артистів, серед яких як ТОП-виконавці, так і музиканти-початківці вкотре довели, що україномовна пісня є популярною і затребуваною.