Україна атакувала Орловську ТЕЦ і електричну підстанцію в РФ

Україна атакувала Орловську ТЕЦ і електричну підстанцію в РФ
Ці об'єкти постачали енергію для військових заводів

Фото: facebook/ВМЗ України

Підрозділи ВМС ЗС України ударили крилатими ракетами Нептун по Орловській ТЕЦ та електричній підстанції Новобрянська.

Про це пише пресслужба ВМС ЗС України.

Ці об'єкти забезпечували енергопостачання для військових підприємств у регіоні. Виведення їх з ладу завдало суттєвого удару по логістиці росіян.

Українські військові продовжують демонструвати, що жоден тил ворога не є безпечним,- наголосили в повідомленні.

Де саме це сталося? 

Електрична підстанція "Новобрянська" розташована у Росії, зокрема в Брянській області.

Фото: google.com/maps

Орловська ТЕЦ знаходиться у Росії, в Орловській області, на заході країни.

Фото: google.com/maps

До слова, 31 жовтня, орієнтовно об 11:00, росіяни вкотре масованно обстріляли Херсон з артилерії. Внаслідок цього двоє людей загинули, ще дев'ять - поранені.

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
Москву втретє за тиждень атакували дрони: росіяни заявляють про десятки збитих БПЛА Москву втретє за тиждень атакували дрони: росіяни заявляють про десятки збитих БПЛА
19 червня російська влада повідомила про чергову атаку безпілотників на Москву та Підмосков’я. За заявами мера столиці Сергія Собяніна, сили ППО нібито збили понад три десятки дронів, що прямували до міста
Сили оборони за добу ліквідували понад тисячу окупантів: оновлені дані Генштабу Сили оборони за добу ліквідували понад тисячу окупантів: оновлені дані Генштабу
Протягом минулої доби українські захисники знищили ще 1 090 російських військових, збільшивши загальні втрати армії РФ від початку повномасштабного вторгнення
Росія за добу втратила понад 800 військових Росія за добу втратила понад 800 військових
Повідомив Генштаб ЗСУ
Loading...
Load next