РФ вдарила дроном по цивільній у Костянтинівці

Постраждалу з переломом евакуювали до лікарні
РФ вдарила дроном по цивільній у Костянтинівці

Фото: ШІ/ілюстративне

У Костянтинівці російські війська атакували дроном місцеву мешканку. Поранена, попри сильну кровотечу та перелом, самотужки дісталася до бригади медиків «Хижак».

За даними Нацполіції, бійці надали жінці невідкладну допомогу — обробили рани, зупинили кровотечу, іммобілізували кінцівку та негайно доправили її до лікарні.

У поліції наголошують, що в місті й досі перебуває значна кількість цивільних, а кожен вихід на вулицю лишається смертельно небезпечним через постійні атаки РФ.

До слова, російські атаки пошкодили газові об’єкти в Україні. Ударів зазнали об’єкти видобутку та зберігання газу.

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

Читайте також
росіяни просочуються в Костянтинівку – DeepState росіяни просочуються в Костянтинівку – DeepState
Найбільша активність на південно-східних околицях
Прикордонники знищили російський «Град» та техніку окупантів поблизу Костянтинівки Прикордонники знищили російський «Град» та техніку окупантів поблизу Костянтинівки
Бійці прикордонного підрозділу «Фенікс» успішно уразили російську реактивну систему залпового вогню «Град» на околицях Костянтинівки
Російські удари по Донеччині: 2 людей загинули, 7 травмовані Російські удари по Донеччині: 2 людей загинули, 7 травмовані
Інформацію підтвердили в обласній військовій адміністрації
Loading...
Load next