Прорив кордону на Сумщині: у Грабовському йдуть бої, росіяни викрали 52 цивільних

Прорив кордону на Сумщині: у Грабовському йдуть бої, росіяни викрали 52 цивільних
Ситуація на прикордонні Сумської області загострилася. У вівторок, 23 грудня, група російських військових чисельністю близько 100 осіб здійснила прорив державного кордону та зайшла на територію села Грабовське

Фото: скриншот мапи DeepState

Про це в ефірі "Суспільне. Студія" повідомив підполковник Віктор Трегубов, начальник відділу комунікацій Угруповання об'єднаних сил.

Раптова атака та вуличні бої

За словами офіцера, атака ворога була несподіваною. Росіяни намагаються просунутися далі — у бік сусіднього села Рясне. Станом на зараз ситуація залишається напруженою:

  • Окупанти намагаються закріпитися у південній частині Грабовського.
  • Сили оборони України ведуть активні бої, намагаючись вибити ворога із займаних позицій.

Воєнні злочини: викрадення людей

Окрім військової агресії, росіяни вчинили черговий злочин проти мирного населення. Віктор Трегубов повідомив шокуючу деталь: з Грабовського окупанти викрали 52 місцевих мешканців. Доля цих людей наразі невідома.

Чи потрібна "буферна зона"?

Коментуючи ситуацію, підполковник Трегубов висловив думку щодо захисту населених пунктів, які межують з РФ (де кордон фактично проходить по вулиці чи околиці села). На його переконання, убезпечити такі села можна лише одним способом — створивши зону контролю українських військ на кілька кілометрів углиб російської території.

До слова, Росія атакувала теплоелектростанції ДТЕК.

Кольц Максим - pravdatutnews.com

Читайте також
росіяни посилили атаки на двох напрямках – Генштаб росіяни посилили атаки на двох напрямках – Генштаб
На фронті від початку доби сталося 63 боєзіткнення
На Сумщині через російські атаки загинули двоє цивільних На Сумщині через російські атаки загинули двоє цивільних
Окупанти атакували житловий будинок і цивільний автомобіль ударними дронами
Масований обстріл Сумщини: під вогнем опинилися 24 населені пункти, є поранений Масований обстріл Сумщини: під вогнем опинилися 24 населені пункти, є поранений
Російські війська продовжують інтенсивний терор прикордонних територій України. Протягом минулої доби ворог завдав 28 ударів по цивільній інфраструктурі Сумської області. Під обстрілом перебували 24 населені пункти
Loading...
Load next