Дрон залетів у вікно квартири: чоловік у Херсоні загинув
Раніше чоловік дістав важкі травми, і його одразу госпіталізували

Фото: pexels
У Херсоні помер місцевий мешканець, який дістав поранення 19 травня, коли російський дрон залетів у вікно його квартири.
Про це повідомив голова МВА Ярослав Шанько в Telegram.
Стало відомо про смерть 53-річного херсонця, який 19 травня близько 21:00 постраждав у результаті атаки дрона типу "Молнія". Ворожий безпілотник залетів у вікно квартири потерпілого, - йдеться в повідомленні.
Шанько зазначив, що чоловік дістав важкі травми, і його одразу госпіталізували.
Лікарі весь цей час відчайдушно боролися за його життя, але травми виявилися надто тяжкими, – зазначив голова МВА.
До слова, росія атакувала Дніпропетровщину десятки разів за ніч.
Каріна Савка - pravdatutnews.com
Читайте також

У Херсоні вранці 25 жовтня росіяни скинули з безпілотника боєприпас. Постраждав 59-річний чоловік

Наразі триває уточнення обставин атаки
Рекомендовані

З часом навіть найнадійніші Android-смартфони починають працювати повільніше, швидше розряджатися й створювати відчуття «застарілого» пристрою.

Зелений чай – напій, який дедалі частіше називають «ранковим щитом» для серця. Його антиоксидантні властивості допомагають зменшити окислювальний стрес і підтримати здоров’я судин.

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки мають доступ до досить широкого переліку даних про військовозобов’язаних громадян. Усі відомості, необхідні для ведення військового обліку, зберігаються у Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
Loading...
Load next 