рф за добу втратила 1190 військових і дві системи ППО – Генштаб

Фото: pexels
Від початку повномасштабного вторгнення втрати особового складу рф оцінюють у 1 393 140 осіб.
Сили оборони України за минулу добу ліквідували ще 1190 російських військових. Загальні втрати армії рф від початку повномасштабного вторгнення, за даними Генерального штабу ЗСУ, становлять близько 1 393 140 осіб.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Також українські захисники знищили один танк, вісім бойових броньованих машин, 51 артилерійську систему, одну реактивну систему залпового вогню та два засоби протиповітряної оборони.
Втрати ворога серед безпілотників оперативно-тактичного рівня зросли на 2015 одиниць. Крім того, Сили оборони знищили дев’ять наземних роботизованих комплексів, 384 одиниці автомобільної техніки й автоцистерн, а також п’ять одиниць спеціальної техніки.
Станом на 22 червня орієнтовні втрати рф від початку повномасштабної війни становлять:
- танків – 12 050;
- бойових броньованих машин – 24 805;
- артилерійських систем – 44 530;
- РСЗВ – 1886;
- засобів ППО – 1437;
- літаків – 436;
- гелікоптерів – 353;
- БпЛА оперативно-тактичного рівня – 366 164;
- крилатих ракет – 4787;
- кораблів і катерів – 33;
- підводних човнів – 2;
- автомобільної техніки та автоцистерн – 110 201;
- спеціальної техніки – 4321.
Дані щодо втрат противника надалі уточнюються.
До слова, росіяни атакували Запоріжжя дронами: є загиблі та поранені.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com





