Зеленський: росія втратила понад 60 тисяч тонн боєприпасів біля Петербурга

Фото: pexels/ілюстративне
Унаслідок удару по арсеналу Балтійського флоту рф неподалік Санкт-Петербурга росіяни втратили понад 60 тисяч тонн боєприпасів.
Про це повідомив Володимир Зеленський у Telegram.
Глава держави заслухав доповідь керівника Головного управління розвідки Міністерства оборони Олега Іващенка. Під час зустрічі йшлося про реалізацію плану далекобійних санкцій проти рф, а також подальші кроки, необхідні для наближення миру.
Зокрема, серед нещодавніх результативних уражень на території окупанта варто відзначити ліквідацію більш ніж 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту неподалік Петербурга, – заявив Зеленський.
Також, за його словами, українська розвідка проаналізувала результати атак та підтвердила ураження визначених цілей, пов’язаних із російським військовим виробництвом.
Йдеться, зокрема, про підприємства, які виготовляють радіоелектроніку та інші критично важливі компоненти для армії рф. Сили оборони завдали по цих об’єктах точних ударів.
До слова, українські ССО уразили один із найбільших ГПЗ РФ та гелієве виробництво.
Юлія Люшньова - pravdatutnews.com





