В Україні електрокари звільнили від сплати пенсійного збору під час першої реєстрації

В Україні електрокари звільнили від сплати пенсійного збору під час першої реєстрації

В Україні з 1 липня електрокари не оподатковуватимуть у разі першої реєстрації, однак це стосується лише легковиків. Про це повідомило МВС у Telegram.

З 1 липня, вступив у дію Закон України щодо перегляду окремих пільг оподаткування. Відтак електрокари звільнено від сплати пенсійного збору при першій реєстрації, - наголосили в міністерстві.

Не оподатковуватимуть тільки легкові електрокари. Закон не стосується гібридних автівок.

Відтепер перша реєстрація електромобілів без сплати пенсійного збору в сервісному центрі МВС коштуватиме приблизно 700 грн.

Нагадаємо, що Закон про відміну пільг на імпортні товари та авто підписав Зеленський.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 108
 
Читайте також
У США планують нові автівки оснастити новою технологією, яка блокуватиме поїздки при нетверезому стані водія У США планують нові автівки оснастити новою технологією, яка блокуватиме поїздки при нетверезому стані водія
У США автовиробників можуть зобов'язати облаштувати нові моделі технологією, яка буде блокувати можливість поїздки при нетверезому стані водія.
На Львівщині злочинне угруповання заробляло мільйони на розмитненні імпортних авто (відео) На Львівщині злочинне угруповання заробляло мільйони на розмитненні імпортних авто (відео)
До складу угруповання входили посадовці Львівської митниці, троє брокерів та громадянин однієї з країн ЄС.
Loading...
Load next