Netflix перестав працювати без VPN у користувачів із росії – ЗМІ

Netflix перестав працювати без VPN у користувачів із росії – ЗМІ
Netflix 6 березня оголосив про припинення роботи в росії, проте після цього продовжував додавати контент як з дубляжем, так і з російськими субтитрами.

Користувачі Netflix із Росії у ніч з 26 на 27 травня почали повідомляти про повну недоступність сервісу без VPN. Пише російське видання DTF.

Фото: скриншот DTF

Раніше серіали та фільми можна було дивитися з РФ, використовуючи VPN тільки для реєстрації та поповнення рахунку облікового запису - наприклад, турецького.

Перевірка DTF показала, що сервіс дійсно видає помилку як у додатках, так і в вебверсії. В останній на головній сторінці просто відображається текст "Недоступно, - йдеться у повідомленні.

Фото: скриншот DTF

Видання припускає, що тепер сервіс вдався до повного блокування обслуговування в країні навіть для тих, хто її тимчасово відвідує. Amazon Prime також забороняє жителям рф дивитися свої серіали через облікові записи інших країн.

Нагадаємо, що СБУ заблокувала роботу заводу, який збирався відновити постачання для російського ВПК.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 339
 
Читайте також
В Україні арештовано майно російських холдингових компаній на 4,5 млрд грн В Україні арештовано майно російських холдингових компаній на 4,5 млрд грн
За матеріалами СБУ арештовано майно російських холдингових компаній на 4,5 млрд грн
Інвестиційна війна: найбільші нафтосервісні компанії світу відмовились від Росії Інвестиційна війна: найбільші нафтосервісні компанії світу відмовились від Росії
Усі найбільші закордонні нафтосервісні компанії з "великої четвірки" заявили про припинення інвестицій у Росію на тлі військового вторгнення РФ в Україну.
Через загрозу вторгнення РФ в Україну: російські банки втратили майже 200 млрд рублів Через загрозу вторгнення РФ в Україну: російські банки втратили майже 200 млрд рублів
Раніше в російському Forbes підрахували, що російські мільярдери втратили $28 млрд за місяць через загрозу вторгнення РФ в Україну.
Loading...
Load next