"Не хочемо асоціюватися з країною-агресором": Альфа-Банк змінить назву

"Не хочемо асоціюватися з країною-агресором": Альфа-Банк змінить назву
Український Альфа-Банк не потрапив під санкції. НБУ включило банк до системно значущих.

Правління українського "Альфа-Банку" вирішили відмовитися від бренду "Альфа", щоб клієнти не асоціювали його із країною-агресором.

Про це в інтерв'ю Інтерфакс-Україна розповів незалежний довірений представник акціонерів банку Симеон Дянков, передає Financial Club.

Банк не хоче мати нічого спільного з країною-агресором навіть на рівні асоціацій і бренду, який працює в росії, – зазначив він.

Сам Дянков не озвучує нову назву банку. Проте, за даними джерел FinClub, найбільш вірогідною є назва «Сенс». Це слово має українське коріння, крім того, аналогічно називається мобільний додаток банку – Sense SuperApp.

При цьому експерт підкреслив, що поки йде війна, неможливо закріпити це рішення юридично.

Щойно відкриються реєстри і буде можливість втілити рішення юридично, частину моєї функції буде проведення необхідних рішень через щорічні збори акціонерів. Я уявляю зараз більшість голосів на цих зборах, – каже Дянков.

Він стверджує, що сам ніяк не пов'язаний з акціонерами, що потрапили під санкції:

Пропозицію стати довіреною особою я отримав від голови Наглядової ради Альфа-Банку Романа Шпека. Ми давно знайомі, ще з часів його дипломатичної служби в Брюсселі, і перетиналися за багатьма міжнародними проєктами. У мене нема ніяких точок перетину з акціонерами, чиїми акціями я зараз розпоряджаюся. У нас немає спільного бізнесу чи інших спільних інтересів, і ніколи не було.

Нагадаємо, що український Альфа-Банк не потрапив під санкції. НБУ включило банк до системно значущих.

В ньому зберігається 48 млрд грн депозитів фізосіб (6% від усіх депозитів в українських банках) і 24 млрд грн коштів підприємств. Банк обслуговує 2,6 млн фізосіб, 55 тис. юридичних і 88 тис. ФОПів.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 104
 
Читайте також
Польоти в Україну безпечні: авіакомпанія SkyUp відновлює продаж квитків на всі рейси Польоти в Україну безпечні: авіакомпанія SkyUp відновлює продаж квитків на всі рейси
Раніше ескалація інформаційної ситуації навколо України призвела до того, що ряд страхових компаній повідомили про припинення страхування літаків для польотів над Україною.
Зеленський анонсував програму економічного патріотизму: що це означає (відео) Зеленський анонсував програму економічного патріотизму: що це означає (відео)
Глава держави анонсував нову програму для підтримки українського бізнесу.
Loading...
Load next