PepsiCо припинила виробництво газованих напоїв у рф

PepsiCо припинила виробництво газованих напоїв у рф

Американська компанія PepsiCo Inc припинила виробництво Pepsi, 7UP і Mountain Dew у рф. Про це повідомляє агентство Reuters.

У інформаційному агентстві підкреслюють, що компанія оголосила про це рішення після того, як кореспонденти видання відвідали десятки супермаркетів, роздрібних торговців і спортзалів у москві та за її межами, та знайшли банки та пляшки Pepsi з надрукованими датами виробництва липня та серпня на заводах у росії.

У заяві для Reuters американська компанія повідомила, що припинила виробництво концентратів для PepsiCola, Mirinda, 7Up і Mountain Dew у рф.

Згодом усі концентрати в росії були вичерпані, і виробництво припинилося, - заявив представник PepsiCo 8 вересня.

Прессекретар наголосив, що це «відповідає заяві, яку компанія зробила в березні 2022 року», але відмовився коментувати, коли його попросили надати оновлену інформацію про продажі, та чи були вони припинені.

Продовження виробництва означає, що газовані напої все ще широко доступні в москві, а також у владивостоці на далекому Сході та красноярську в сибіру.

До прикладу, власник тренажерного залу в москві сказав, що зробив замовлення в Pepsi ще в середині серпня.

Нагадаємо, чи можна заробити на акціях Tesla.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Місячний виторг за одну добу: як працюють квіткові компанії у День святого Валентина Місячний виторг за одну добу: як працюють квіткові компанії у День святого Валентина
Не секрет, що квіткові компанії у День святого Валентина продають в десятки разів більше товару, ніж зазвичай.
Loading...
Load next