Через «Дію» автоматично відкрили вже понад 400 тис. ФОПів

Через «Дію» автоматично відкрили вже понад 400 тис. ФОПів

З моменту запровадження послуги відкриття ФОПу онлайн в автоматичному режимі через державний сервіс "Дія" українці вже відкрили через "Дію" понад 400 тис. ФОПів.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайла Федорова.

Попри війну та постійні обстріли, наші люди продовжують створювати та масштабувати бізнес. 400 тисяч відкритих ФОПів у «Дії» — це про сміливих українців, які підтримують економіку та створюють нові робочі місця, — йдеться у заяві.

Як відомо, послуга з реєстрації ФОП в «Дії» повністю автоматична, що дозволяє уникнути будь-якого впливу людського фактора.

Нагадаємо, На Волині експрацівники лісового господарства організували незаконні рубки дерев на 22 млн грн.

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

 98
 
Читайте також
В останній тиждень травня зареєстровано рекордну кількість ФОПів В останній тиждень травня зареєстровано рекордну кількість ФОПів
Кількість реєстрацій нових юридичних осіб залишається стабільною.
Loading...
Load next