"єРобота": стартувала перша у 2024 році хвиля подачі заяв на гранти для розвитку бізнесу

"єРобота": стартувала перша у 2024 році хвиля подачі заяв на гранти для розвитку бізнесу

З лютого стартувала перша у 2024 році хвиля подачі заяв на гранти для переробних підприємств. Підприємці можуть отримати грант до 8 млн грн.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства економіки. 

За даними Мінекономіки, гранти від держави на започаткування чи розширення переробного бізнесу отримали вже 660 підприємств на 3,3 млрд грн.  Цього року на фінансування ще 1000 грантів закладено загалом 5,4 млрд грн.

За грантовою програмою для переробних підприємств "Новий рівень" підприємці можуть отримати грант до 8 млн грн на розвиток бізнесу. Обовʼязкова умова надання коштів – створення до 25 нових робочих місць.

У Мінекономіки додали, що урядовий проєкт "єРобота" включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. 

Нагадаємо, Україна націоналізувала ₴500 мільйонів нафтогазових активів Худайнатова

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
До 250 тисяч грн на новий бізнес: у рамках програми "єРобота" українцям дадуть безповоротну грантову підтримку До 250 тисяч грн на новий бізнес: у рамках програми "єРобота" українцям дадуть безповоротну грантову підтримку
Найближчим часом уряд затвердить програми безповоротної грантової підтримки також у сфері переробки та IT
Loading...
Load next