"Власна справа": українці отримають від держави ще ₴124 мільйони

"Власна справа": українці отримають від держави ще ₴124 мільйони

За грантовою програмою «Власна справа» ще 521 українець отримає 124 млн грн від держави на започаткування або розвиток власного бізнесу.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Від початку цього року маємо вже понад 2 000 переможців програми «Власна справа», які отримають від держави мікрогранти на старт або розвиток свого бізнесу на пів мільярда гривень. Майже 20% з них відкриють нові компанії, інші - збільшать обсяги виробництва, розширять асортимент продукції та послуг. При цьому ці підприємці створять 4 400 нових робочих місць в усіх регіонах нашої країни, - зазначила заступниця міністра економіки Тетяна Бережна.

Загалом від старту програми грантову підтримку отримали вже понад 15 тисяч українців на 3,5 млрд грн. Понад 1 млрд грн вони вже повернули державі у вигляді сплачених податків та зборів до бюджету.

Серед отримувачів мікрогрантів п’ятої хвилі 57% жінок, 33% чоловіків та 10% юридичних осіб. 73% з них мають вищу освіту. Найбільше грантоотримувачів із Львівської області (56 осіб), Вінницької області (42 особи), Київської області (40 осіб), Івано-Франківської області (38 осіб) та міста Києва (42 особи). Переважна більшість грантоотримувачів планують витратити кошти мікрогранту на придбання обладнання, необхідного для ведення бізнесу.

Найпопулярнішими сферами, в яких працюватимуть переможці п’ятої хвилі, є: оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів – 185 осіб, тимчасове розміщування й організація харчування – 84 особи та переробна промисловість – 61 особа.

Нагадаємо, На Буковині п'яний депутат міськради вчинив смертельну ДТП

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Звільнення від сплати ЄСВ та відтермінування впровадження РРО: уряд підготував пакет рішень для підтримки бізнесу від час війни Звільнення від сплати ЄСВ та відтермінування впровадження РРО: уряд підготував пакет рішень для підтримки бізнесу від час війни
Кабінет міністрів України сформував пакет рішень для підтримки бізнесу під час повномасштабної війни з Росією
З січня 2022 року держава надаватиме безробітним кошти на відкриття власного бізнесу З січня 2022 року держава надаватиме безробітним кошти на відкриття власного бізнесу
З січня наступного року держава надаватиме безробітним членам малозабезпечених сімей фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги).
Loading...
Load next