Google продовжив підтримку українських стартапів на суму від $100 тисяч

Google продовжив підтримку українських стартапів на суму від $100 тисяч

Google продовжив підтримку українських стартапів на суму від 100 до 350 тисяч доларів.

Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Стартував 2-й етап Фонду підтримки Google для стартапів в Україні: відібрані компанії також отримають менторську допомогу від Google та кредити Google Cloud до 350 тисяч доларів. Мета — допомога українцям у відновленні економіки та бізнесу, ‒ заявили у відомстві.

Серед умов участі: стартап зареєстрований в Україні (щонайменше одна юридична особа); є мінімально життєздатний продукт (MVP); підтверджено бізнес-ефективність.

Кошти можна використати на розвиток, відновлення бізнесу після війни або створення основного продукту. Перевагу нададуть проєктам, що використовують ШІ для розв'язання соціальних проблем, ‒ зазначили в МОН.

Реєстрація триває до 5 червня за посиланням. Переможців оголосять поетапно у 2024–2025 роках.

Нагадаємо, Майже половина опитаних поляків виступила за 4-денний робочий тиждень

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
$5 млн для українських стартапів: запуск нового фонд підтримки від Google $5 млн для українських стартапів: запуск нового фонд підтримки від Google
Пріоритет буде надаватися компаніям та стартапам, що мають соціальну місію.
У МОН заявили, що українські школи самостійно вирішуватимуть, коли завершувати навчальний рік У МОН заявили, що українські школи самостійно вирішуватимуть, коли завершувати навчальний рік
Школи можуть продовжити навчальний рік у червні через карантин, однак адміністрації українських шкіл будуть самостійно вирішувати коли завершувати навчальний рік для учнів.
Loading...
Load next