Мережі АЗС в Україні підняли ціни на пальне

Мережі АЗС в Україні підняли ціни на пальне
Ціни на пальне в Україні зросли внаслідок коригування вартості палив відповідно до постанови уряду про граничну торговельну націнку.

Після постанови Міністерства економіки низка українських АЗС підняли ціни на пальне. Внаслідок цього середня ціна бензину марки А-92  зросла на 15 копійок за літр, а бензин А-95 подорожчав на 31 копійку за літр. Водночас ціни на дизпаливо зросли на 37 коп/л.

Про це свідчать дані щоденного цінового моніторингу Консалтингової групи А-95, повідомляє enkorr.ua.

Зокрема, на зміну граничних цін відреагували мережі ОККО і WOG. Обидві компанії підняли ціну на дизельне паливо на 1,08 грн/л, до 28,99 грн/л. “Двійка” та “п’ятірка” звичайних марок на станціях цих мереж подорожчали на 24-90 коп/л, до 29,99 грн/л і 30,82 грн/л., - йдеться у повідомленні.

Які ціни на паливо на інших АЗС?

  • SOCAR - мережа підвищила ціну безнину на 23 – 90 копійок, дизпалива – на 1,5 гривні – до 32,48 гривні за літр;
  • KLO - всі види палива подорожчали на 70 копійок за літр, зокрема, двійка" та "п'ятірка" коштують тепер 29,99 гривні, а дизпаливо – 28,59 гривні;
  • "БРСМ-Нафта" і Motto підвищили ціни бензинів на 23 – 30 копійок за літр.

Зазначимо, що  нещодавно Мінекономіки оприлюднило нову середню вартість дизельного палива та бензину, з якої буде вираховуватися гранична ціна реалізації пального на АЗС на середину червня. Ціну дизелю уряд встановив на рівні 22,09 гривні за літр, а літр бензину – 25,82 гривні.

 130
 
Читайте також
Не вище за 30 гривень: Мінекономіки зобов'язало АЗС встановити ціни на бензин Не вище за 30 гривень: Мінекономіки зобов'язало АЗС встановити ціни на бензин
Міністерство економіки разом з "Нафтогазом" розробили та оприлюднили нові розрахунки середньої вартості бензину та дизельного пального. Згідно з цим вартість бензину не повинна перевищувати 30 гривень за літр.
Дві мережі АЗС в Україні відновлюють продаж преміального пального Дві мережі АЗС в Україні відновлюють продаж преміального пального
Після роз'яснення Міністерства економіки щодо постанови Кабміну про держрегулювання цін на паливо, дві мережі АЗС повідомили про відновлення продажу преміального палива.
Loading...
Load next