Фотографувати порушення та отримувати за це гроші: новий законопроект ВР

Фотографувати порушення та отримувати за це гроші: новий законопроект ВР
Новий законопроект пропонує платити українцям гроші за фото або відеофіксацію порушення правил дорожнього руху в розмірі 10% від штрафу, який буде складено за цим фактом.

У Верховну раду внесли законопроект, який передбачає надходження громадянинам коштів за фото або відеофіксацію порушення правил дорожнього руху. Ця сума буде складати 10% від розміру штрафу.

Про це повідомляє інформаційний портал ВР.

Законопроект пропонує внести зміни до законодавства, які б дозволили українцям передавати правоохоронцям інформацію про порушення ПДР. Фіксувати порушення можна за допомогою  смартфонів або планшетів.

Для фіксації порушень передбачають спеціальну програму. Вона повинна забезпечувати ідентифікацію громадянина через "Дію", а також гарантувати автентичність фото чи відео з порушенням.

Українцям, які бажають повідомити про порушення ПДР пропонують винагороду в розмірі 10% від штрафу, який буде складено за цим фактом. До того ж, у ВР наголошують на необхідності встановити кримінальну відповідальність за надходження підроблених або штучно створених фото та відео.

Законопроект передбачає конфіденційність, водії не будуть знати від кого надійшло фото чи відео про їх порушення.

 

 40
 
Читайте також
Верховна Рада підтримала зміни щодо підвищення прожиткового мінімуму в Україні Верховна Рада підтримала зміни щодо підвищення прожиткового мінімуму в Україні
Парламент під час сьогоднішнього засідання, яке відбулось 2 червня, у першому читанні підтримав законопроєкт №3515 який передбачає зміни у формуванні прожиткового мінімуму "та створення передумов для його підвищення".
У Харкові хлопець стрибнув з кабіни канатної дороги та потрапив під авто (відео) У Харкові хлопець стрибнув з кабіни канатної дороги та потрапив під авто (відео)
Із кабіни канатної дороги у Харкові вистрибнув 17-річний хлопець. Після падіння хлопця переїхав мікроавтобус.
Згоріли живцем: після ДТП ціла родина не змогла вибратись з палаючого авто (фото) Згоріли живцем: після ДТП ціла родина не змогла вибратись з палаючого авто (фото)
Смертельна ДТП трапилась у Кіровоградській області. Внаслідок зіткнення двох легковиків та пожежі загинуло троє людей.
Loading...
Load next