Як відбуватимуться виплати пенсії під час воєнного стану (відео)

Як відбуватимуться виплати пенсії під час воєнного стану (відео)
Підготовку документів уже розпочато. Самі ж виплати забезпечать в терміни, визначені законодавством. Тобто не пізніше 25 числа.

Пенсійний фонд України пояснив, як відбуватимуться виплати у березні.

Підготовку документів уже розпочато. Самі ж виплати забезпечать в терміни, визначені законодавством. Тобто не пізніше 25 числа. За цей період виплачується пенсія, винятково в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України. Незалежно від задекларованого або зареєстрованого.

У разі тимчасової зміни фактичного місця проживання одержувача, кошти зможуть переказати без відкриття рахунка у банку на підставі звернення до органів Пенсійного фонду України.

Виплата пенсії може також здійснюватися без врахування визначених законом строків. Тобто, у разі необхідності, виплатний період може бути продовжено після 25 числа

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Україна виплатить пенсії жителям Донбасу Україна виплатить пенсії жителям Донбасу
Новий порядок дозволить отримати невиплачені пенсії у разі смерті пенсіонера.
Українським суддям підняли пенсії: як сума відрізняється від звичайної пенсії? Українським суддям підняли пенсії: як сума відрізняється від звичайної пенсії?
Для українських суддів діють спеціальні норми щодо пенсійного забезпечення в рамках відповідного закону.
В Україні перерахують пенсії працюючим пенсіонерам: як зміняться виплати з 1 червня В Україні перерахують пенсії працюючим пенсіонерам: як зміняться виплати з 1 червня
Українським пенсіонерам, які працюють, у червні цього року проведуть перерахунок пенсій, хоча раніше це робилося у квітні. Однак пенсіонери також зможуть отримати доплати як за квітень, так і за травень 2021 року, лише заднім числом.
Loading...
Load next