"Більше відкидає країну-терориста в позаминуле сторіччя": Шмигаль закликав ЄС не зупинятися на п’ятому пакеті санкцій проти росії

"Більше відкидає країну-терориста в позаминуле сторіччя": Шмигаль закликав ЄС не зупинятися на п’ятому пакеті санкцій проти росії

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль подякував за солідарність об’єднаної Європи з українським народом з огляду на п’ятий пакет санкцій проти росії, який анонсували у ЄС.

Про це він написав у Телеграмі.

Анонсовано п’ятий пакет санкцій ЄС проти росії! Дякуємо за солідарність об’єднаної Європи з українським народом. Просимо не зупинятися, допоки росія повністю не забереться з української землі, - написав Шмигаль.

У межах 5-го пакета передбачаються наступні санкції:

  • росія не зможе продавати своє вугілля в ЄС, що загрожує агресору втратою 4 млрд євро щороку;
  • російські кораблі не зможуть зайти в європейські порти, адже всі розуміють, що після нападу на Україну в них один курс;
  • робота російських і білоруських транспортних операторів у ЄС має бути заборонена;
  • пропонується повна заборона на транзакції з чотирма російськими банками, в тому числі з ВТБ;
  • планується заборона на експорт до росії напівпровідників, складних машин та іншої високотехнологічної продукції, що буде ще більше відкидати країну-терориста в позаминуле сторіччя.

Своєю чергою Шмигаль зауважив, що окремо представники ЄС пообіцяли, що надалі працюватимуть над механізмом запровадження нафтового ембарго.

Це правильний крок, який треба запроваджувати без жодних вагань. Адже це кривава нафта, яка фінансує звірства російських терористів в Україні, - наголосив Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, раніше міністр економіки Фінляндії закликав відмовитись від російської нафти.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next