Місія МАГАТЕ відвідала Чорнобильську зону під час останньої атаки рф на енергосистему

Місія МАГАТЕ відвідала Чорнобильську зону під час останньої атаки рф на енергосистему

Місія МАГАТЕ відвідала ДСП «Чорнобильська АЕС» та ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами». Час місії в Чорнобильській зоні відчуження припав на чергову ракетну атаку рф на енергетичну інфраструктуру України. Повідомили у Держатомрегулювання.

22-24 листопада 2022 року відбулася чергова місія МАГАТЕ на ДСП «Чорнобильська АЕС» та ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами». Зокрема, представники МАГАТЕ відвідали пункти захоронення радіоактивних відходів «Підлісний» та «Буряківка», комплекс виробництв «Вектор» ДСП «ЦППРВ» та лабораторії ДСП «ЧАЕС», - йдеться у повідомленні.

У Держатомрегулюванні зауважили, що представники МАГАТЕ виконували місію в Чорнобильській зоні відчуження в той час, коли російські війська здійснили чергову ракетну атаку на енергетичну інфраструктуру України – 23 листопада 2022 року.

Відтак, інспектори МАГАТЕ стали безпосередніми свідками знеструмлення промислового майданчика ДСП «ЧАЕС» та переведення об’єктів на аварійну систему електроживлення від дизель-генераторів, - зазначили у відомстві.

Представники МАГАТЕ, як вказано, мали змогу безпосередньо поспілкуватися із персоналом державних спеціалізованих підприємств, ознайомитися із наявним обладнанням та умовами роботи.

За результатами місії представники МАГАТЕ вивчили наявний стан об’єктів підприємств з метою надання необхідної допомоги, а саме оновлення технічного обладнання ДСП «ЧАЕС» та ДСП «ЦППРВ», - вказали у регуляторі.

Нагадаємо, що росіяни продовжують красти українське зерно.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

Читайте також
Україна №1 у світі за темпами росту експорту малини Україна №1 у світі за темпами росту експорту малини
Україна увійшла в сімку світових лідерів за обсягами експорту замороженої малини. Загальна частка на світовому ринку — 7%.
Loading...
Load next