ЄІБ виділить 840 мільйонів євро на відновлення України

ЄІБ виділить 840 мільйонів євро на відновлення України

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури та Європейський інвестиційний банк підписали меморандум про виділення 840 млн євро на реалізацію у 2023 році пріоритетних проєктів відновлення інфраструктури України.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, передає пресслужба міністерства.

З початку повномасштабного вторгнення РФ Європейський інвестиційний банк виділив Україні 1,7 мільярда євро екстреної допомоги. Ці гроші були спрямовані на потреби державного бюджету та підтримали українську економіку. Сьогодні ми розширюємо нашу співпрацю у відновленні України. Ми будемо спільно працювати над низкою проєктів, спрямованих на відновлення муніципальної та транспортної інфраструктури, поліпшення енергоефективності, - зазначив Кубраков

Він наголосив, що передбачені документом 840 млн євро будуть спрямовані на підготовку, оцінку, фінансування та реалізацію проєктів відновлення. Проєкти стосуються: муніципальної інфраструктури; громадських будівель з урахуванням енергоефективності; інфраструктури водопостачання та водовідведення; транспортних мереж і міського громадського транспорту.

Крім цього, меморандум передбачає: співпрацю України та ЄІБ щодо використання спеціального трастового фонду від ЄІБ «EU for Ukraine Fund»; кредитування проєктів в Україні за підтримки гарантій Європейського фонду сталого розвитку плюс (EFSD+); впровадження та застосування пакета технічної та консультаційної допомоги на суму близько 100 млн євро. Також ЄІБ профінансує розвиток цифрової трансформації та посилення кібербезпеки.

Нагадаємо, В Україні вважаються зниклими 560 дітей

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
НБУ, Visa та Mastercard підписали меморандум: комісії інтерчейндж поступово знижуватимуться до 0,9% НБУ, Visa та Mastercard підписали меморандум: комісії інтерчейндж поступово знижуватимуться до 0,9%
НБУ підписав Меморандум з платіжними системами Visa та Mastercard щодо поступового зниження комісії інтерчейндж. Це сприятиме здешевленню вартості безготівкових операцій та захисту інтересів українців.
Loading...
Load next