З початку року на соцвиплати було спрямовано 335,8 млрд грн ‒ Мінфін

З початку року на соцвиплати було спрямовано 335,8 млрд грн ‒ Мінфін

Упродовж дев'яти місяців 2023 року на соціальні виплати з державного бюджету було спрямовано 335,8 млрд грн, з яких 203,9 млрд грн – на пенсійні виплати.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів України.

У січні-вересні 2023 року із держбюджету на соцвиплати було спрямовано 335,8 млрд грн, зокрема у вересні – 35,3 млрд гривень, - наголошують у Міністерстві.

За інформацією Мінфіну, 203,9 млрд грн було спрямовано на фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами та дефіциту коштів Пенсійного фонду.

На соціальний захист громадян, які потрапили у складні життєві обставини - 77,3 млрд грн, на підтримку малозабезпечених сімей та надання пільг і житлових субсидій громадянам - 33,4 млрд грн. На соціальний захист дітей та сім’ї - 18,2 млрд грн, на соціальний захист осіб з інвалідністю - 19 млрд грн, на оздоровлення і відпочинок дітей, які потребують особливої уваги - 0,1 млрд грн.

Нагадаємо, Мінна небезпека на Харківщині залишається дуже високою ‒ ОВА

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Масштабне святкування Дня Незалежності: вартість 30-річниці обійшлась Україні в рекордну суму (відео) Масштабне святкування Дня Незалежності: вартість 30-річниці обійшлась Україні в рекордну суму (відео)
Найдорожче святкування незалежності в історії України - цьогоріч на усі заходи витратили майже дві сотні мільйонів гривень.
Кабмін затвердив проєкт Держбюджету-2022:  основні показники Кабмін затвердив проєкт Держбюджету-2022: основні показники
Кабінет Міністрів 15 вересня на засіданні схвалив проєкт держбюджету на 2022 рік. Його пріоритети - охорона здоров'я, освіта, інфраструктура, цифровізація, безпека та оборона.
Тисяча за вакцинацію: у НБУ оцінили вплив програми єПідтримка на економіку України Тисяча за вакцинацію: у НБУ оцінили вплив програми єПідтримка на економіку України
На віртуальну тисячу гривень можна придбати послуги у трьох сферах — це культура, подорожі та спорт.
Loading...
Load next