У січні до місцевих бюджетів перерахували 11,8 мільярда трансфертів - Мінфін

У січні до місцевих бюджетів перерахували 11,8 мільярда трансфертів - Мінфін

Місцеві бюджети у січні 2024 року отримали 11,8 млрд грн трансфертів із державного бюджету.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

У січні 2024 року Мінфін згідно з бюджетним законодавством забезпечив перерахування міжбюджетних трансфертів місцевим бюджетам в обсязі 11,8 млрд грн, що становить 96,1% від передбачених розписом асигнувань, - йдеться в повідомленні.

Зокрема, на базову дотацію перераховано в сумі 1,8 млрд грн (100% до розпису асигнувань) та додаткові дотації перераховано в сумі 2,5 млрд грн (100% до розпису асигнувань).

Залишки коштів на рахунках місцевих бюджетів та бюджетних установ за загальним і спеціальним фондами станом на 1 лютого 2024 становлять 130,1 млрд гривень. За рахунок цих ресурсів органи місцевого самоврядування і надалі мають можливість забезпечувати фінансування першочергових потреб на місцевому рівні.

Нагадаємо, У Польщі прогнозують через українців зростання ВВП років до 2%

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
У Мінфіні розповіли, скільки мільярдів витратили на боротьбу з Covid-19 (інфографіка) У Мінфіні розповіли, скільки мільярдів витратили на боротьбу з Covid-19 (інфографіка)
Найбільше коштів було спрямовано на оплату послуг з екстреної та стаціонарної медичної допомоги.
Мінфін: У 2022 році майже 7 млрд грн спрямовано на розвиток інклюзивної освіти Мінфін: У 2022 році майже 7 млрд грн спрямовано на розвиток інклюзивної освіти
З бюджету виділять 5 млрд грн на педагогічний супровід близько 33 тис. дітей з особливими освітніми потребами.
Державний борг України зменшився на 40 мільярдів Державний борг України зменшився на 40 мільярдів
Державний борг станом на кінець вересня склав 2 168,82 млрд грн, з яких 45,5% складає державний внутрішній борг (ОВДП), а 54,5% - державний зовнішній борг.
Loading...
Load next