У Львові поліція затримала іноземця-шахрая

Чоловік здійснював крадіжки по всьому місту.У пресслужбі Патрульної поліції Львівщини проінформували, що його затримали на вулиці Глибокій у Львові після того, як правоохоронним органам повідомили п
У Львові поліція затримала іноземця-шахрая

Чоловік здійснював крадіжки по всьому місту.

У пресслужбі Патрульної поліції Львівщини проінформували, що його затримали на вулиці Глибокій у Львові після того, як правоохоронним органам повідомили про підозрілу особу. Патрульні прибули й зрозуміли, що цього іноземця розшукують за крадіжку ноутбука в одному з магазинів.

Окрім цього, у зловмисника виявили вкрадений телефон.

У період, коли він перебував у СІЗО заяви від потерпілих продовжували надходити. Наприклад, адміністраторка львівського салону краси повідомила, що чоловіку з іноземною зовнішністю надали послуги на близько 28 тисяч гривень, а він не розрахувався.

Зловмисник нібито намагався заплатити карткою, але це було безрезультатно. Після цього він залишив на касі телефон під заставу та пояснив, що йде за грошима в авто, проте так і не повернувся. Додамо, що цей телефон не був у робочому стані.

Іноземця-шахрая виявили після огляду камер спостережень. Його затримали. 

Нагадаємо, що СБУ затримала львів’янина та одесита за транзит наркотиків з Сирії. За інформацією відомства, 750 кг психотропної речовини «каптагон», відомого як «бойовий наркотик Ісламської держави» переправляли до Саудівської Аравії.

Слідкуй за нами на FacebookTelegramYoutube і знай Правду.

Читайте також
В Україні викрили міжнародних злочинців, які продавали "фейкову" вакцину Pfizer за $250 (фото) В Україні викрили міжнародних злочинців, які продавали "фейкову" вакцину Pfizer за $250 (фото)
Правоохоронці СБУ викрили міжнародне злочинне угрупування, яке продавало підроблену вакцину американського виробництва Pfizer від коронавірусу. Вартість однієї фейкової дози становила 250 доларів.
У Бєлгороді після атаки знову без світла кілька районів У Бєлгороді після атаки знову без світла кілька районів
У ніч проти 6 жовтня в російському Бєлгороді знову зафіксовано вибухи — під удар потрапила електропідстанція «Луч»
Loading...
Load next