Противник, імовірно, заощаджує високоточну зброю – Повітряні сили ЗСУ

Противник, імовірно, заощаджує високоточну зброю – Повітряні сили ЗСУ

Російські окупанти, імовірно, заощаджують високоточні ракети "Іскандер" і "Калібр". Про це на брифінгу повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Противник використовує усі типи озброєння, які в нього сьогодні є в арсеналі. Але якщо в перші місяці війни обстріли такими ракетами як “Іскандер” і “Калібр” були значно частішими, то зараз вони використовуються менше.

Противник, імовірно, заощаджує високоточну зброю. І “Іскандер” і “Калібр” і Х-101 – це ракети високоточні і надзвичайно дорогі. Х-101 за різними оцінками коштує до 10 млн доларів. Ймовірно, що не хочуть витрачати, тому що їх промисловість не встигне поповнити запаси і вони залишаться без ракет. Тому часто використовується радянське озброєння, – повідомив Ігнат.

Речник командування Повітряних сил ЗСУ зазначив, що наразі повітряна стратегія росіян – завдавати удари з-поза меж досягнення засобів ураження українських Повітряних сил.

Ракетні обстріли зараз здійснюють із кораблів чорноморського флоту та каспійської флотилії бомбардувальниками Ту-95 та Ту-60. Також удари завдають літаками дальної авіації які Ту-22м3, які випускають ракети Х-22.

Нагадаємо, що десантники знищили групу російських окупантів на Донеччині (фото).

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 79
 
Читайте також
Російсько-українська війна: оперативна інформація від Генштабу (відео) Російсько-українська війна: оперативна інформація від Генштабу (відео)
Тепер загарбники зосередили зусилля на розповсюдженні дезінформації та пропаганди по всіх наявних інформканалах.
Loading...
Load next