Під Києвом бійцівська собака напала на 7-річного хлопчика (фото)

Під Києвом бійцівська собака напала на 7-річного хлопчика (фото)
У неділю, 18 квітня, під Києвом у Броварах близько 12 год на території спортивного майданчика, що біля буд.№10 на бульв. Незалежності, американський стаффордширський тер’єр напав на семирічного хлопчика.

Як розповідає свідок Сергій, хлопчик гойдався на гойдалці на дитячому майданчику, що межує з огородженим сіткою футбольним полем. У цей час на футбольному полі жінка вигулювала стаффордширського тер’єра: говорила по телефону, а тварина без намордника та повідка бігала всередині огорожі. 

Про це повідомляє місцеве видання "Трибуна Бровари".

За словами Сергія, він уже доходив до під’їзду свого будинку на Незалежності, 10, як почув крики жінки та дитини. Як зазначає свідок, у цей час власниця тварини відтягувала від хлопчика амстафа.

Кирило, батько дитини, каже, що син пішов гуляти в сусідній під’їзд до однокласника. Однак той учив уроки, тож хлопчик на дитячому майданчику очікував батька, щоб разом піти у магазин. У якийсь момент дитина вирішила зайти на футбольне поле і відкрила хвіртку. Власниця пса почала кричати, щоб хлопчик якнайшвидше вийшов, і дитина почала бігти геть. Проте амстаф наздогнав хлопчика вже за межами футбольного поля і повалив на землю.

Свідки вказують, що жінка не могла самотужки одягнути тварині намордник та повідок, і просила у них допомоги.

Очевидці події викликали поліцію та «швидку». Медики госпіталізували дитину в лікарню.

Кирило каже, що життю сина нічого не загрожує – у нього, на щастя, лише розірвана мочка лівого вуха. Хлопчику зашили рану і через 10 днів мають зняти шви. Проте син дуже злякався, тож звертатимуться за допомогою до психолога.

За словами чоловіка, власники собаки усвідомлюють свою провину і готові компенсувати витрати на лікування дитини. Також вони показали документи на тварину, однак довідок про щеплення пса не надали, тож за амстафом спостерігатимуть 10 днів.

У батьків потерпілого хлопчика особливих претензій до власників тварини немає,  значно більші – до влади міста, яка не подбала про належну кількість майданчиків для вигулу тварин, тож собаки і змушені ділити з дітьми огороджені території.

Як вказують свідки, на футбольному полі біля буд. №10, що на бульв. Незалежності, власники собак постійно вигулюють тварин, адже вважають його вольєром. Проте люди неодноразово вказували їм, що це не місце для вигулу для собак.

Де можна вигулювати свого собаку?

Українське законодавство дозволяє вигулювати тварин, зокрема собак, у загальних дворах або на вулиці.

Але обов’язково варто потурбуватися про безпеку інших людей і виводити свого пса на короткому повідку і в наморднику. Проте це не стосується собак дрібних порід, про що має бути відмітка в реєстраційних посвідченнях до них.

За законом, можна вигулювати своїх тваринок на пустирях, задніх дворах та в інших спеціальних місцях, відведених житлово-комунальними організаціями або виконавчими комітетами місцевих рад народних депутатів.

Читайте також
У Києві підліток зарізав батьків і 8-річного братика У Києві підліток зарізав батьків і 8-річного братика
У Києві поліцейські затримали 16-літнього юнака за підозрою у скоєнні потрійного вбивства.
На Київщині невідомив вдарив медсестру ножем у дитячій лікарні (фото) На Київщині невідомив вдарив медсестру ножем у дитячій лікарні (фото)
Одна з медсестер дитячого медзакладу спробувала самостійно затримати зловмисника, схопивши його за куртку. Тоді нападник вдарив її у руку схожим на тесак ножем з довжиною леза близько 50 см.
Згорів живцем: 16-річний хлопець загинув на даху потяга, намагаючись зробити селфі (фото) Згорів живцем: 16-річний хлопець загинув на даху потяга, намагаючись зробити селфі (фото)
Поліція Чернігівщини розслідує трагічну смерть 16-річного хлопця на залізниці.
Loading...
Load next