У МВС анонсували інвентаризацію недобудов

У МВС анонсували інвентаризацію недобудов
Сьогодні, 26 квітня, пройшло чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань сприяння постраждалим інвесторам у добудові об’єктів незавершеного житлового будівництва.

Голова робочої групи, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що спільними зусиллями було напрацьовано постанову Кабінету Міністрів України, яка дозволить проводити інвентаризацію недобудов.

- Робоча група підготувала Постанови КМУ «Про проведення інвентаризації недобудов», наразі проєкт опрацьовується в Мінрегіоні та найближчим часом буде направлено до КМУ. Саме ця постанова виведе в законодавче поле питання того, як треба інвентаризувати незаконні забудови, щоб вони відображались у державному реєстрі, - сказав Антон Геращенко.

Заступник міністра також зазначив, що по об’єктах недобудов компанії «Укробуду», була організована зустріч нового керівництва з корпорацією «Київміськбуд» з питання передачі в експлуатацію житлових комплексів.

- Що стосується недобудов компанії «Укробуд», то ЖК «Деміївський квартал» та «Флагман» виявили бажання вивчити питання можливої добудови указаних ЖК дві будівельні компанії. З ними проведено зустрічі та надано первинну документацію для вивчення. Компанією «ДТЕК» для ЖК «Деміївський квартал» проведено попередні розрахунки вартості проєктів побудови електричної підстанції, - сказав він.

Водночас заступник міністра наголосив, що робота з вкладниками, які постраждали від незаконних дій забудовників, триває не лише в столиці. В Харкові на сесії міськради вже прийнято рішення про виділення земельної ділянки в оренду для ЖК «Новий дім на Ньютона». Готується підписання договору. Крім того, після проведення зустрічі з інвесторами ЖК «Героїв Сталінграду», слідчі ГУНП в Харківській області ведуть розслідування по ряду кримінальних проваджень.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України, Національний Банк України, Служба безпеки України, Київська міська державна адміністрація, Фонд гарантування вкладів, Міністерство розвитку громад та територій й інші сторони підписали Меморандум про допомогу потерпілим від недобросовісних дій ліквідованого банку «Аркада». МВС України, в рамках Меморандуму, взяло на себе зобов'язання забезпечувати публічний порядок та безпеку, а також провести повне та неупереджене досудове розслідування кримінальних проваджень, що здійснюються Нацполіцією, за фактами привласнення коштів банку «Аркада».

Читайте також
Зґвалтування жінки поліцейськими в Кагарлику: після атестації 30 із 38 копів залишили на посадах Зґвалтування жінки поліцейськими в Кагарлику: після атестації 30 із 38 копів залишили на посадах
З 38 поліцейських, які працювали у Кагарлицькому райвідділі, де минулого року зґвалтували жінку залишилось працювати лише 30 - шість з них отримали підвищення, а одного звільнили.
Поліцейські заблокували порносайт з підручника Авраменка Поліцейські заблокували порносайт з підручника Авраменка
Правоохоронці заблокували порносайт, посилання на який було у підручнику педагога та мовознавця Авраменка з української мови за яким навчались учні 10 класу.
Loading...
Load next