Посадовець від «Слуги народу» вимагав хабаря 2,6 млн грн

Посадовець від «Слуги народу» вимагав хабаря 2,6 млн грн
Він із посередниками пропонував таку суму за одержання земельної ділянки.

Голову ОТГ на Київщині та депутата райради підозрюють у вимаганні 2,6 млн грн за сприяння у виділенні землі. 

У Офісі генерального прокурора повідомили, що посадовець спільно із депутатом райради та посередником намагалися заволодіти грошима потерпілого.

Вони переконували, що можуть допомогти йому з виділенням земельної ділянки для ведення особистого сільського господарства.

За це вони вимагали 2,6 млн грн частинами: 280 тис. грн, 800 тис. та 1,6 млн грн. Їх затримали під час одержання другої частини.

Тепер їм загрожує позбавлення волі на строк до 12 років із конфіскацією майна.

Читайте також
Масові святкування в період карантину: Тищенко влаштував вечірку для своєї дружини Масові святкування в період карантину: Тищенко влаштував вечірку для своєї дружини
У київській поліції відкрили кримінальне провадження щодо порушення карантинних вимог в одному з готелів столиці, де день народження дружини святкував депутат від "Слуги народу", Микола Тищенко.
Київський "шлюбний" аферист обікрав своїх "наречених" на понад 1,5 мільйона гривень Київський "шлюбний" аферист обікрав своїх "наречених" на понад 1,5 мільйона гривень
Аферист обікрав своїх жертв та їхніх родичів на понад 1,5 мільйоні гривень. Зловмисника через його дії суд засудив до шести років позбавлення волі.
Вбивали за житло: на Харківщині затримали банду "чорних ріелторів" (фото) Вбивали за житло: на Харківщині затримали банду "чорних ріелторів" (фото)
У Харківській області правоохоронці під час спецоперації затримали бандитів-вбивць,  які протягом двох років відбирали у людей квартири. Як тільки житло продавалось - людей вбивали.
Loading...
Load next