Хотіла відпочити: поліція розшукала дівчинку, яка пішла колядувати та зникла на 2 тижні

Хотіла відпочити: поліція розшукала дівчинку, яка пішла колядувати та зникла на 2 тижні
За час відсутності 14-річна дівчина не постраждала.

Поліція Закарпаття розшукала дівчинку, яка зникла після того, коли пішла колядувати 6 січня. Наразі з неповнолітньою та її батьками працюють ювенальні поліцейські. 

Про це пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на Поліцію Закарпатської області.

Повідомлення про зникнення 14-річної  дівчини, мешканки Берегова, надійшло до поліції  13 січня. Схвильовані батьки дівчини розповіли, що їхня донька пішла колядувати і не повернулася.

Працівники поліції  відкрили кримінальне провадження та розпочали комплекс оперативно-розшукових  заходів щодо встановлення місцеперебування зниклої. На пошуки  дівчини одразу було орієнтовано всі наряди поліцейських, розіслано орієнтування у інші райони краю.

Як з‘ясували поліцейські, неповнолітня пішла з дому ввечері 6 січня. Пізніше з’ясувалось, що дівчина  відвідала своїх родичів в кількох містах Закарпаття. Знайшли дитину у Мукачеві. 

Неповнолітня пояснила свій вчинок бажанням відпочити на різдвяні свята. 

Наразі з розшукуваною та її батьками спілкуються працівники поліції. Життю та здоров'ю дівчини нічого не загрожує. Жодних протиправних дій до дівчинки скоєно не було. 

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
На Закарпатті невідомі поширювали провокаційні листівки з погрозами (фото) На Закарпатті невідомі поширювали провокаційні листівки з погрозами (фото)
У місті Берегове невідомі розповсюджували листівки з погрозами українцям угорського походження. Зокрема погрозливі повідомлення були розклеєні на кількох будинках місцевих жителів.
Автомобіль на швидкості в'їхав у натовп на різдвяному параді у Вісконсині Автомобіль на швидкості в'їхав у натовп на різдвяному параді у Вісконсині
Загинуло 5 людей. Понад 20 постраждали.
Пішли збирати ягоди та не повернулись: у Карпатах загибулись четверо дітей (фото) Пішли збирати ягоди та не повернулись: у Карпатах загибулись четверо дітей (фото)
Пошукові групи обшукують лісові масиви поблизу Порошкова, де ймовірно й зникли діти. Станом на 09:15 ранку співробітникам ДСНС вдалося відшукати 4 дітей.
Loading...
Load next