На кордоні з Білоруссю встановлюють колючий дріт і облаштовують вертолітний майданчик (відео)

На кордоні з Білоруссю встановлюють колючий дріт і облаштовують вертолітний майданчик (відео)
Україна посилює безпеку своїх кордонів.

Через спровоковану міграційну кризу на кордоні Білорусі та країн ЄС, Україна суттєво активізувала облаштування північної ділянки кордону.

Про це пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на ДПСУ.

У Держприкордонній службі повідомляють, що ще з початку листопада на українсько-білоруському кордоні постійно працюють близько тридцяти інженерних груп прикордонників. Вони встановлюють різного роду загородження:

  •  з єгози;
  • з колючого дроту;
  • з сітки рабиці;
  •  виготовляють переносні загородження.
Фото: ДПСУ

Також інженерні групи працюють над облаштуванням вертолітних майданчиків, щоб забезпечити оперативне перекидання резервів у разі різкої зміни обстановки на певній ділянці.    

Від початку спровокованої міграційної кризи у сусідній країні для облаштування кордону України уже залучено близько 4 630 бухт спірально лінійних загороджень. Значну їх частину надали органи місцевої влади  Волинської області.

При цьому 2460 бухт прикордонники виготовили на власних потужностях. Для цього в Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби на Черкащині розгорнуто власне виробництво, яке дає змогу виробляти дротяні загородження, єгозу, сітку рабіцу. Наразі на цих потужностях вже постійно працює три лінії виробництва, - йдеться в повідомленні.

Вже сьогодні прикордонники спроможні самостійно виготовляти щодоби загороджень, що дозволять облаштувати ділянку кордону протяжністю до трьох кілометрів.

Фото: ДПСУ

Варто зазначити, що відповідно до розпорядження Уряду «Про виділення коштів для здійснення заходів, пов’язаних із зміцненням обороноздатності держави» Держприкордонслужбі України виділено 21 млн грн. Наразі закуплено майже 300 т сировини, що дасть змогу виготовити загородження для інженерного перекриття близько 62 км українсько-білоруської ділянки кордону.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 121
 
Читайте також
На кордоні з Білоруссю СБУ знайшла схованку зі зброєю (відео) На кордоні з Білоруссю СБУ знайшла схованку зі зброєю (відео)
Вилучені боєприпаси та засоби ураження направлено на проведення вибухо-технічних експертиз.
Україна посилює контроль на кордоні із Білоруссю Україна посилює контроль на кордоні із Білоруссю
Україна ввела додаткові обмеження на кордоні з Білоруссю у Рівненські області. Зокрема запроваджено додаткові тимчасові обмеження.
Україна додатково залучає до кордону із Білоруссю 8,5 тисяч військовослужбовців ДПСУ, НГУ та поліцейських (фото) Україна додатково залучає до кордону із Білоруссю 8,5 тисяч військовослужбовців ДПСУ, НГУ та поліцейських (фото)
Під час робочого візиту у Волинську область міністр внутрішніх справ Денис Монастирський перевірив стан охорони державного кордону з Республікою Білорусь і місця дислокації додаткових сил МВС, де розташовано підрозділи Держприкордонслужби, Нацгвардії та Нацполіції.
Loading...
Load next