Загроза повторного вторгнення з Білорусі низька, всі КПП заміновано – ДПСУ

Загроза повторного вторгнення з Білорусі низька, всі КПП заміновано – ДПСУ

Загроза повторного вторгнення окупантів із території Білорусі наразі низька, на українському кордоні звели фортифікаційні споруди й облаштували вогневі точки.

Про це повідомляє ДПСУ.

Загроза повторного вторгнення з території Білорусі наразі низька, однак бути готовими до будь-яких сценаріїв – обов'язок прикордонників. Вони постійно працюють над укріпленням та облаштуванням додаткових позицій, - заявили у відомстві.

Відомо, що пункти пропуску з Білоруссю наразі також не працюють – все заміновано.

Прикордонники також опублікували відео з бійцем із позивним Джипо. У 2006 році він пішов на пенсію, "прослуживши тут пів свого життя". Коли почалася повномасштабна війна, чоловік повернувся на КПП, на якому раніше працював. Він розповів про облаштування оборонних укріплень на цій ділянці.

Це перша лінія перед Білоруссю. Окопи майже добудовані, єдине, що не накриті масксітками, обладнані позиції ДШК [кулемет Дегтярьова-Шпагіна], кулеметника, гранатометника. Також до окопів під'єднані керовані міни. Зліва, справа і перед нами є мінні поля. Ми досить добре окопані, у нас є бліндажі, у нас є ДЗОТи, є досить зброї, – розповів прикордонник.

Нагадаємо, Японія надасть 160 млн євро для підтримки проєктів економічного відновлення України

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next