Серед постраждалих троє дітей: російські окупанти знову обстріляли Харків (фото)

Серед постраждалих троє дітей: російські окупанти знову обстріляли Харків (фото)

У результаті вечірнього обстрілу Харкова загинули четверо і постраждали 30 людей, у тому числі – діти.

Про це у Телеграмі повідомляє Поліція Харківської області.

В результаті обстрілу російськими окупантами в Харкові четверо загиблих і 30 постраждалих. Серед постраждалих троє дітей 3, 5 і 17 років, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всіх доставили в лікарні Харкова.

Своєю чергою мобільні крематорії, які російські окупанти привозять з собою, використовують не для утилізації тіл загиблих солдатів. Таким чином військові намагаються приховати злочини проти цивільного населення.

Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при РНБО.

Мова йде про те, що російські окупанти провозять з собою на територію України крематорій Інсинератор ИН-50.1К. Він призначений для утилізації людських залишків. Таким чином Росії вдавалося протягом довгого періоду приховувати реальні втрати.

Але виявилося, що російські військові також використовують мобільні крематорії для приховування злочинів проти мирних жителів.

Насправді, щоб приховати сліди військових злочинів, російська армія планувала спалювати тіла загиблих цивільних осіб. Метод КДБ: "нет тела - нет дела". Під натиском ЗСУ, поспіхом втікаючи з Київської області, окупанти залишили трупи російських солдатів та тіла закатованих українських громадян. Увесь світ побачив задокументовані злочини "русского мира", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Подоляк заявив, що пересувні крематорії росіяни везли для українців.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
У Харкові помер український військовий, який дістав поранення на Донбасі (фото) У Харкові помер український військовий, який дістав поранення на Донбасі (фото)
Внаслідок обстрілів, які відбулись 15 липня, з боку російських бойовиків було поранено двох українських військовослужбовців. Серед них був і Олександр, який отримав 80% опіків тіла.
Loading...
Load next