Після різанини в Бучі "здача неможлива": захисники Маріуполя відповіли на пропозицію росії

Після різанини в Бучі "здача неможлива": захисники Маріуполя відповіли на пропозицію росії

Незважаючи на пропозицію росії скласти зброю і залишити територію заводу "Азовсталь", захисники Маріуполя не мають наміру погоджуватися на неї, повідомляє військовий кореспондент видання The Time Саймон Шустер на своїй сторінці в Twitter.

Я на зв'язку з одним з останніх захисників Маріуполя. Він поранений. Після різанини в Бучі, за його словами, "здача неможлива". Він відчуває, що їхній загін виконав свою місію. Вони зв'язали так багато російської вогневої міці, що це дало іншим містам шанс вижити, — написав він.

Пропозицію здатись озвучив начальник Національного центру управління обороною рф Михайло Мізинцев.

З огляду на катастрофічне становище, що склалося на металургійному комбінаті "Азовсталь", а також керуючись суто гуманними принципами, Збройні Сили росії пропонують бойовикам націоналістичних батальйонів та іноземним найманцям з 06:00 (мск) 17 квітня 2022 року припинити будь-які бойові дії та скласти зброю. Всім, хто складе зброю, гарантується збереження життя, — заявив він.

Своєю чергою ЗСУ успішно зупиняють просування армії російських окупантів на всіх напрямках. Проте для переходу в наступ Україні необхідна велика кількість важкої зброї.

Про це повідомив радник голови Офісу президента Олексій Арестович в ефірі 24 каналу. Він впевнений, що міжнародні партнери мають підтримати боротьбу українців та надати ще більше озброєння.

Якщо Захід хоче, щоб ми перемогли, щоб не повторилася Буча, треба задовільнити ті запити, які ми надаємо. Ми з нетерпінням чекаємо на збільшення темпів та номенклатури цієї зброї, – пояснює Арестович.

На його думку, наступальні операції набагато складніші за оборонні. Тому Україні наразі не вигідно втрачати виграшну позицію і змінювати тактику війни. Це може повністю змінити хід подій. До того ж у Кремля вже закінчуються резереви. Тому наступ, який вони зараз організовують, вичерпає останні ресурси рф.

Нагадаємо, раніше Нєбитов заявив, що 900 цивільних громадян вбили російські військові в Київській області.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
В Маріуполі загинула психологиня полку «Азов» з Львівщини (відео) В Маріуполі загинула психологиня полку «Азов» з Львівщини (відео)
Після загибелі сина Наталія Луговська втупила до полку «Азов», аби продовжити справу сина. Психологиня до останнього залишалася з бійцями на «Азовсталі» 
Заступник командира "Азову" записав термінове звернення про ситуацію на "Азовсталі" (відео) Заступник командира "Азову" записав термінове звернення про ситуацію на "Азовсталі" (відео)
Ситуація на заводі критична, захисники вимагають евакуацію цивільних.
Loading...
Load next