"Наших тупо пачками убивают, я столько трупов не видел никогда": ЗСУ влаштували рашистам "пекло" на Херсонщині

"Наших тупо пачками убивают, я столько трупов не видел никогда": ЗСУ влаштували рашистам "пекло" на Херсонщині

Українські захисники влаштували загарбникам «суцільне пекло» на Херсонщині. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передаємо в оригіналі.

Про це свідчить переписка російського загарбника, якому вдалося вціліти під Чорнобаївкою і який зараз стоїть у Білозірці Херсонської області.

Тут полный пиз*ец. Наших тупо пачками убивают, я столько трупов не видел никогда. Мы отошли из Чернобаевки, там сущий ад! Там наших столько погибло, что ты себе и представить не можешь. Мы здесь такой пиз*ы получили, что передать невозможно… – пише він своєму знайомому, який перебуває в рф. 

А той настільки «промитий» пропагандою, що не може у це повірити! Він уже чекає «захоплений» до 9 травня Київ, бо так сказали «в телевизоре по новостям». 

Какой, на*уй, Киев? Какой домой? Тут хоть бы выжить еще. Я когда увидел, как разорвало моего друга, я около получаса рвал, – пояснює окупант. 

Він усвідомлює, що глибокі окопи, які вони почали рити, аби хоч трохи збільшити шанси на виживання, можуть стати братською могилою.  Тому просить друга приглядіти за сином і дружиною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рф відправляє на війну психічно хворих юнаків, яким подобається вбивати.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Loading...
Load next