"Гірше Чечні. Зараз йде найстрашніша війна в історії": рашисти скаржаться на великі втрати серед своїх військових (аудіо)

"Гірше Чечні. Зараз йде найстрашніша війна в історії": рашисти скаржаться на великі втрати серед своїх військових (аудіо)

Ядерні удари, паради та повернення додому - про це говорять російські окупанти, які воюють в Україні, зі своїми дружинами. Перехоплені розмови опублікувало головне управління розвідки Міноборони. 

Гірше Чечні. Зараз йде найстрашніша війна в історії, - каже одна з жінок і замислюється над доцільністю парадів: “У нас ковід, парадів не було. Пережили. А тут таке становище. Вони спеціально чи що?”

Ще одна з улюблених тем рашистів – ядерний апокаліпсис: “Путін віддав наказ неофіційно, щоб до 9 травня все це на хрін закінчити. Якщо до 9 не закінчимо, то ядерною хрінню їх усіх спалити і хай здохнуть всі на хрін”, - каже у розмові росіянка. 

Натомість військові скаржаться на великі втрати: “Не знаю, за яким планом там іде. Але тут просто п… тут відбуваються просто такі страшні речі. Нас вчора накрили. Два 200-х, шість 300-х. Одним залпом”.

Нагадаємо, раніше СБУ взяла в полон 11 російських снайперів.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

Читайте також
росія не відмовилася від плану повного захоплення України, – розвідка (відео) росія не відмовилася від плану повного захоплення України, – розвідка (відео)
Крім того, у зв’язку з військовими невдачами окупаційних військ генеральному штабу рф доводиться кожні 30 днів коригувати плани вторгнення.
Loading...
Load next