Депутата від ОПЗЖ та банкіра затримали за схеми втечі призовників за кордон - СБУ

Депутата від ОПЗЖ та банкіра затримали за схеми втечі призовників за кордон - СБУ

Служба безпеки України повідомила, що затримала депутата ОПЗЖ та керівника філії столичного банку, які пропонували призовникам втікати за кордон. Йдеться про депутата від забороненої в Україні проросійської партії “Опозиційна платформа – за життя” А. І. Бабича. А банкір у Києві - директор відділення Правекс Банку Юрій Кузьменко. Повідомила пресслужба СБУ.

Служба безпеки заблокувала нові канали нелегального виїзду за кордон українських громадян призовного віку. В результаті слідчо-оперативних дій у Києві та Луцьку затримано двох організаторів нелегальних трафіків, - повідомили у СБУ.

За повідомленням СБУ, депутат "пропонував потенційним призовникам незаконно виїжджати за межі України під виглядом багатодітних батьків".

Для цього за гроші обіцяв надати фальшиві свідоцтва про народження дітей і забезпечити безперешкодний "супровід" через пропускні пункти, - вказали у спецслужбі.

Вартість таких "послуг", за повідомленням, становила від 3 тис. дол. Для реалізації схеми, як зазначається, зловмисник залучив свого знайомого з Волині як посередника для передачі грошей.

Інший канал нелегальної міграції ліквідовано у Києві.

Директор відділення одного зі столичних банків за 16 тис. дол. "гарантував" ухилянтам допомогу в нелегальному перетині держкордону через підроблені документи про непридатність до військової служби, - повідомили у СБУ.

Усім затриманим повідомлено про підозру.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Через російську агресію, СБУ перевала усі свої підрозділи в режим підвищеної готовності Через російську агресію, СБУ перевала усі свої підрозділи в режим підвищеної готовності
Співробітників Служби безпеки України перевели у режим підвищеної готовності в усіх областях України. Таке рішення зумовлене агресією Російської Федерації на Сході країни.
СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією
Від сьогодні, 14 квітня, Служба безпеки України розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Харківщині, поблизу українсько-російського кордону.
Loading...
Load next