Падіння гвинтокрила біля дитсадка в Броварах: загинуло керівництво МВС (відео)

Через падіння гелікоптера біля дитячого садка в Броварах, що під Києвом, є загиблі, постраждало близько 5 людей. Про це повідомила речниця Нацполіції Київської області Ірина Прянішнікова в ефірі телемарафону.
Наразі відомо, що є близько 5 потерпілих і є загиблі, - сказала Прянішнікова.
Голова Нацполіції повідомив, що внаслідок авіакатастрофи у Броварах загинуло керівництво МВС: міністр, перший заступник міністра та державний секретар.
Відомо про 16 загиблих, з них двоє дітей. На борту гелікоптера було дев’ять людей. 22 потерпілих, зокрема 10 дітей, перебувають у лікарні.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

У Запоріжжі п'яний молодик погрожував підірвати торговий центр, у випадку якщо йому не дадуть мільйон доларів та гелікоптер. Під час переговорів чоловік знизив свої вимоги та суму до 15 тисяч доларів.

У неділю, 18 квітня, під Києвом у Броварах близько 12 год на території спортивного майданчика, що біля буд.№10 на бульв. Незалежності, американський стаффордширський тер’єр напав на семирічного хлопчика.
Рекомендовані

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

У ніч на 9 липня в кількох регіонах Росії, зокрема поблизу Москви, зафіксовано серію вибухів
Loading...
Load next