Керівнику пвк "вагнер" пригожину повідомили про підозру - Генпрокурор

Керівнику пвк "вагнер" пригожину повідомили про підозру - Генпрокурор

Офіс Генпрокурора повідомив про підозру керівнику приватної військової компанії «вагнер» євгенію пригожину, який відповідальний за тисячі воєнних злочинів в Україні. Про це повідомив Генеральний прокурор України Андрій Костін у Facebook.

Час припиняти криваві гастролі росіян, які прикриваються іменем відомого композитора. Офіс Генпрокурора повідомив про підозру керівнику приватної військової компанії «вагнер», - написав Костін.

Генпрокурор зазначив, що за даними слідства, фігурант був наділений повноваженнями щодо вербування, підготовки та управління підлеглих йому осіб задля подальшого використання їх у бойових діях на території України. Усе це відбувалось за повної підтримки чинного російського режиму, зазначив Генпрокурор.

Керівник цієї ПВК безпосередньо відповідальний за тисячі воєнних злочинів. Він відкрито визнає свою роль у веденні війни проти України та з дозволу кремля вирішує кадрові питання, вербуючи десятки тисяч увʼязнених. Раніше засуджений за розбій, сьогодні він — герой росії. Злочинна «еліта» терористичного режиму, - зауважив Костін.

Він зазначив, що прокурори вже провели допити двох таких бійців, які перебувають в ЄС. Також триває перевірка щодо причетності до воєнних злочинів ще одного учасника ПВК, який перебуває у Норвегії. Відповідний запит.на проведення слідчих дій невдовзі буде відправлений до наших норвезьких колег.

Офіс Генпрокурора зазначає, що керівнику пвк «вагнер» інкриміновано посягання на територіальну цілісність і недоторканість України та ведення агресивної війни (ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 437 КК України).

Нагадаємо, що наші захисники знищили російський БПЛА типу “Мерлін” (відео).

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 32
 
Читайте також
Ватажка «ЛНР» та його спільників засудили до довічного за збиття літака Іл-76 (фото) Ватажка «ЛНР» та його спільників засудили до довічного за збиття літака Іл-76 (фото)
Чоловіків засуджено за вчинення терористичного акту. Вирок набрав законної сили.
353 дитини загинули внаслідок збройної агресії РФ в Україні 353 дитини загинули внаслідок збройної агресії РФ в Україні
Ці цифри не остаточні.
Loading...
Load next