окупанти пішли в наступ в Луганській області, - ISW

окупанти пішли в наступ в Луганській області, - ISW

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) зазначають, що російські загарбники розпочали масштабний наступ у Луганській області, але українські військові не дають їм досягти успіхів.

В ISW пишуть, що темпи російських операцій вздовж лінії Сватове-Кремінна на заході Луганської області помітно зросли за останній тиждень, і російські джерела повідомляють, що війська рф атакують українські оборонні лінії і роблять незначні просування вздовж межі Харківської та Луганської областей, особливо на північний захід від Сватового біля Куп'янська і на захід від Кремінної.

Аналітики зазначають, що геолокаційні кадри боїв підтверджують рух окупантів на північний захід від Сватового. Військове командування рф повністю залучило частини кількох дивізій до наступальних дій на цій ділянці лінії фронту.

Підрозділи полків 144 та 3 мотострілецької дивізії (20 загальновійськова армія, ЗВО) і полк 90 танкової дивізії (ЦВО), підтримані частинами 76 Повітряно-десантної дивізії та невизначеними підрозділами Південного військового округу ведуть наступальні операції вздовж усієї лінії Сватове-Кремінна, - пишуть в ISW.

ISW додає, що відповідні факти вказують на те, що російський наступ почався, водночас українські сили не дають ворогу отримати значні успіхи.

Аналітики наголошують, що окупанти в Луганській області намагаються перехопити ініціативу. Це може призвести до їхньої кінцевої кульмінації на лінії Сватове-Кремінна без досягнення цілей захоплення всієї Луганської та Донецької областей.

Нагадаємо, що в окупований Мелітополь постійно їдуть нові "мобіки" та "вагнерівці" – мер.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 100
 
Читайте також
Окупанти кидають всі свої сили, аби захопити Сєвєродонецьк (відео) Окупанти кидають всі свої сили, аби захопити Сєвєродонецьк (відео)
За словами голови Луганської ОВА, найгірша ситуація в області саме там.
Російсько-українська війна: окупанти закріплюються в центрі Сєвєродонецька (відео) Російсько-українська війна: окупанти закріплюються в центрі Сєвєродонецька (відео)
Загалом за минулу добу на Донецькому та Луганському напрямках відбито дев’ять атак ворога.
Російсько-українська війна: вечірнє зведення Генштабу (відео) Російсько-українська війна: вечірнє зведення Генштабу (відео)
Українські захисники звільнили низку населених пунктів, серед них Перемога.
Loading...
Load next