У Бердянську горіла база відпочинку, де окупанти облаштували шпиталь (відео)

У тимчасово окупованому Бердянську горіла база відпочинку, в якій окупанти облаштували шпиталь. Про це повідомила Бердянська міська рада.
У соціальних мережах бердянці повідомляють, що на Косі (імовірно база відпочинку «Райський куточок») велика пожежа.
За попередньою інформацією нам відомо, що саме у цьому закладі, який до війни належав голові РВА Олексію Бакаю, окупанти розташували шпиталь, - йдеться у повідомленні міськради.
Telegram-канал Бердянськ сьогодні пише, що окупанти назвали причиною пожежі – замикання.
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

13 жовтня російські війська обстріляли магазин в селищі Білозерка Херсонської області

Їх відшукали рятувальники Про це повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України у Львівській області.В суботу, 20 березня о 02:42 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що поблизу села Труханів С

Вчора ввечері, до Патрульної поліції Львова, надійшло повідомлення в якому зі слів заявника, невідомі особи зливали паливо з автомобіля.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Уже цієї ночі на півночі країни очікується мокрий сніг, а в більшості областей — заморозки

Слимакі можуть стати справжнім лихом для садівників та городників.
Loading...
Load next