У лукашенка є проблеми зі здоров'ям - ГУР

Представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов заявив, що є інформація про проблеми олександра лукашенка зі здоров’ям.
Про це він сказав в ефірі телемарафону «Єдині новини».
Так, є інформація про проблеми із здоров’ям (у лукашенка – ред.). Але ми деталізувати це не будемо у силу різних причин. І зрештою, здоров’я умовного путіна є, звичайно, для України і всього світу значно більш цікавим об’єктом для дослідження, ніж розмови про те, яке у білоруського диктатора здоров’я, - сказав Юсов.
Нагадаємо, До Польщі прибули перші установки HIMARS - Міноборони
Андрій Самойленко - pravdatutnews.com
Читайте також

Білоруська журналістка та блогерка Тетяна Мартинова та позафракційний народний депутат Євгеній Шевченко, якого нещодавно виключили із партії "Слуга народу" влаштували сварку у прямому ефірі.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував луганським сепаратистам допитати заарештованого журналіста та блогера Протасевича у Мінську.

У "Білоруському домі в Україні", головою якого був загиблий Віталій Шишков, стверджують, що за чоловіком велося стеження.
Рекомендовані

298-й день року (299-й у високосні роки) у григоріанському календарі. До кінця року залишається 67 днів

За інформацією місцевого видання «Уральская неделя», вирва на місці вибуху свідчить про те, що безпілотник ніс бойову частину значної потужності

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю
Loading...
Load next