Мільйони людей у Мексиці можливо евакуюють: активізувався найнебезпечніший вулкан (ВІДЕО)

Мільйони людей у Мексиці можливо евакуюють: активізувався найнебезпечніший вулкан (ВІДЕО)

Мільйони людей у Мексиці були попереджені про необхідність підготуватися до можливої евакуації після посилення активності найнебезпечнішого діючого вулкана країни, що з минулого тижня викидає попіл на декілька прилеглих міст.

Про це повідомляє CNN.

Попіл від вулкана Попокатепетль в центральній частині країни спричинив затримку рейсів у штаті Мехіко та змусив владу закрити школи в десятках муніципалітетів.

Загалом близько 25 мільйонів людей живуть у радіусі ураження вулкана, що розташований між штатами Морелос, Пуебла та Мехіко.

У неділю мексиканська Національна організація цивільного захисту (CNPC) підвищила рівень вулканічної загрози до «жовтої фази 3». Місцева влада закликала близько трьох мільйонів людей, які живуть у містах та селах, прилеглих до вулкана, залишатися напоготові та готуватися до можливої евакуації.

CNPC також попередила про посилення вулканічної активності та розсіювання попелу в кількох прилеглих містах на високій швидкості. Служба рекомендувала людям, які мешкають поблизу вулкана, уникати активного відпочинку.

У випадку з Мехіко є ризик випадання попелу. Ми готові до такого сценарію та знаємо, що робити. Давайте залишатися напоготові, – написала мер міста Мехіко Клаудія Шейнбаум.

Згідно з повідомленням адміністрації аеропорту, міжнародний аеропорт Мехіко імені Беніто Хуареса (AICM) був тимчасово закритий у суботу, а деякі авіарейси відтермінували через наявність вулканічного попелу.

Влада штату також призупинила заняття в школах у 40 муніципалітетах штату Пуебла, п’яти муніципалітетах штату Мехіко та семи у штаті Тлакскала.

Нагадаємо, В Україні розпочала роботу фінансова місія МВФ

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 979
 
Читайте також
В Індонезії вивергається вулкан: жителі рятуються від величезного шлейфу попелу (фото, відео) В Індонезії вивергається вулкан: жителі рятуються від величезного шлейфу попелу (фото, відео)
Востаннє вулкан Семеру вивергався в січні цього року. Він входить до 150 діючих вулканів Індонезії.
З Конго через виверження вулкана евакуювали українських миротворців (відео) З Конго через виверження вулкана евакуювали українських миротворців (відео)
Українських миротворців у Демократичній Республіці Конго довелось евакуювали через виверження вулкана Ньїрагонго. Вертолітний загін разом з озброєнням і військовою технікою був вивезений в безпечне місце.
Loading...
Load next