Україні схвалили продаж ЗРК NASAMS - Держдеп США

Україні схвалили продаж ЗРК NASAMS - Держдеп США

Державний департамент США схвалив можливий військовий продаж Україні національної вдосконаленої зенітно-ракетної системи (NASAMS) та пов’язаного обладнання за орієнтовною вартістю $285 млн.

Про це повідомляє Агентство з питань оборонної співпраці та безпеки міноборони Сполучених Штатів (DSCA), яке поінформувало Конгрес США про можливий продаж.

Як зазначається, раніше уряд України звернувся з проханням придбати систему NASAMS, яка включає:

  • радіолокатор Sentinel AN/MPQ-64F1;
  • центр управління вогнем (FDC);
  • пускові установки;
  • системи захищеного зв'язку,
  • приймачі GPS та інше обладнання.

Україна має нагальну потребу у збільшенні своїх можливостей щодо захисту від російських ракетних ударів та авіації. Отримання та ефективне розгортання цього потенціалу посилить здатність України захищати свій народ і захистити критичну національну інфраструктуру, – йдеться у повідомленні оборонного агентства США.

Нагадаємо, Нічна атака на Київ: для збиття "Шахедів" застосували зенітні САУ Gepard – Наєв

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

 164
 
Читайте також
США може відправити свої військові кораблі у Чорне море через ситуацію із Росією США може відправити свої військові кораблі у Чорне море через ситуацію із Росією
Америка розглядає можливість відправлення військових кораблів у Чорне море протягом найближчих декількох тижнів. В такий спосіб хочуть підтримати Україну через посилену військову присутність РФ біля українських кордонів.
Військовий катер США зайшов у Чорне море, Росія тим часом відправляє свою "Москву" Військовий катер США зайшов у Чорне море, Росія тим часом відправляє свою "Москву"
Патрульний катер берегової охорони Сполучених Штатів Америки "Hamilton" сьогодні, 27 квітня увійшов в акваторію Чорного моря. Планується, що він буде підтримувати американських союзників та партнерів України у Чорноморському регіоні.
Loading...
Load next