росія, ймовірно, спричинила найбільшу техногенну катастрофу в Європі за десятиліття – Кулеба

росія, ймовірно, спричинила найбільшу техногенну катастрофу в Європі за десятиліття – Кулеба

Глава МЗС Дмитро Кулеба назвав підрив росією Каховської ГЕС жахливим воєнним злочином і, ймовірно, найбільшою техногенною катастрофою в Європі за останні десятиліття.

Про це Кулеба написав у Twitter.

росія зруйнувала Каховську греблю, спричинивши, ймовірно, найбільшу техногенну катастрофу в Європі за останні десятиліття і поставивши під загрозу життя тисяч цивільних осіб. Це жахливий воєнний злочин. Єдиний спосіб зупинити росію, найбільшого терориста XXI століття, – це вигнати її з України, – написав Кулеба.

Як відомо, у зоні лиха на правобережжі Херсонщини через підрив ворогом дамби Каховської ГЕС опинилися близько 16 тисяч людей.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

На теперішній час ми розуміємо, що близько 16 тисяч людей опинилися у критичній зоні на правому березі Дніпра, - зазначив Прокудін.

За його словами, ОВА, поліція, ДСНС о 5 ранку підняті по тривозі, зібрали комісію ТЕБ та НС, поставлені завдання, відбувається евакуація населення.

Нагадаємо, Росіяни підірвали Каховську ГЕС з метою тиску на ЗСУ та Україну – Гуменюк

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Loading...
Load next