На Бахмутському напрямку наші війська перейшли з оборони в наступ - Маляр

На Бахмутському напрямку наші війська перейшли з оборони в наступ - Маляр

Ворог на Бахмутському напрямку перейшов до оборони, намагаючись утримати займані позиції. Наразі війська рф стягують свої резерви на цей напрямок з глибини для захисту.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

Водночас за її словами, минулої доби Сили оборони України просунулися на різних ділянках Бахмутського напрямку від 200 до 1100 метрів.

Також Ганна Маляр повідомила, що «вагнерівці» залишаються подекуди у тилових підрозділах. Станом на зараз бойові дії веде регулярна армія рф, задіює десантно-штурмові загони.

Так довго тримати оборону Бахмутського напрямку та зараз на ньому наступати вдається в тому числі завдяки заздалегідь підготовленим укріпленням. Вся місцевість довкола - це фактично укріп.район, - наголосила Ганна Маляр.

Вона також додала, що готувались укріплення завчасно силами наших військ та місцевих військових адміністрацій. Будували капітально.

Нагадаємо, Польські фермери заблокували рух вантажівок з України

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією СБУ проводить масштабні антитерористичні навчання поблизу кордону із Росією
Від сьогодні, 14 квітня, Служба безпеки України розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Харківщині, поблизу українсько-російського кордону.
На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків На навчання у Чорному морі Росія задіяла понад 50 військових літаків
Російська Федерація не приховує того, що долучає до своїх навчань у Чорному морі військову техніку. Зокрема йдеться про понад 50 військових бойових літаків.
Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною Росія перекидає свої ракетні комплекси "Іскандер" до кордону з Україною
У Воронезькій області, яка межує з Україною, помітили колону з оперативно-тактичними ракетними комплексами "Іскандер".
Loading...
Load next