Зеленський про підсумки міжнародних візитів: Літаки для України будуть, додаткова бронетехніка буде

Зеленський про підсумки міжнародних візитів: Літаки для України будуть, додаткова бронетехніка буде

Міжнародні візити українського Президента цими днями до чотирьох країн мають потужні результати. 

Про це заявив Володимир Зеленський у зверненні.

Короткий звіт про нашу активність цими днями. Чотири візити: Швеція, Нідерланди, Данія, Греція. Саміт Україна – Балкани. Переговори на полях саміту з Болгарією, Сербією, Хорватією, Чорногорією, Північною Македонією, Молдовою, із Президенткою Єврокомісії. Повертаємося додому з новою політичною підтримкою, новими домовленостями. Територіальну цілісність України всі чітко підтверджують. Літаки для України будуть. Додаткова бронетехніка буде. ППО посилимо, - заявив Президент.

Він нагоосив, що практично на всіх зустрічах йшла мова про захист маршрутів експорту через Чорне море та через «коридори солідарності» по суходолу. 

Дуже важлива домовленість із Грецією, за яку я особливо вдячний Прем‘єр-міністру Міцотакісу, – це готовність Греції взяти патронат над відновленням нашої Одеси. Рішення не лише змістовне, а й дуже символічне. Наповнене багатьма історичними та культурними сенсами. Загальний підсумок цих днів – Україна стала сильніше, - резюмував Зеленський.

Нагадаємо, Забезпечуємо незмінність тарифів на тепло для населення в новому опалювальному сезоні ‒ Шмигаль

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії Контррозвідка СБУ викрила одного з командирів ЗСУ, який шпигував на користь Росії
Контррозвідкою СБУ України викрито полковника ЗСУ України ‒ командира одного з підрозділів, секретоносія з найвищою формою допуску, який має громадянство РФ та несанкціоновано накопичував таємні військові документи.
Loading...
Load next